Fantastik Cadde

Batman, Iron Man, Wonder Woman, Thor, The Flash, Daredevil ve geriye kalan b├╝t├╝n kahramanlar─▒n evine ho┼čgeldin!

Patty Jenkins: "Devam filmi i├žin ├žok istekliyiz." #wonderwoman #dianaprince #pattyjenkins
Connie Nielsen, Hippolyta hakk─▒nda konu┼čtu. #hippolyta #wonderwoman
Spider-Man: Homecoming posterleri. Yay─▒nlanan 2 fragman─▒ Twitter hesab─▒m─▒zda bulabilirsiniz. #ironman #spidermanhomecoming
B─░LG─░ - Grant Gustin, The Flash se├žmeleri i├žin ara┼čt─▒rma yaparken #new52 d├Ânemine a─č─▒rl─▒k vermi┼č. #theflash #barryallen
Wonder Woman IMAX posterleri. #wonderwoman
#├çizgiBilgi - Green Lantern bir defas─▒nda D├╝nya'daki herkesin zihnini kontrol etmi┼čtir. #greenlantern
HABER | Zack Snyder, ailevi nedenlerden dolay─▒ Justice League filminin y├Ânetmenli─čini b─▒rakt─▒! Filmi Joss Whedon tamamlayacak! #justiceleague
B─░LG─░ - Victoria ├ťniversitesi'nde 'Batman Bilimi' isimli bir ders vard─▒r. #batman
B─░LG─░ - Wonder Woman son 12 y─▒l─▒n ilk kad─▒n s├╝per kahraman filmi olacak. #wonderwoman
Black Manta, Aquaman ve Ocean Master! #aquaman
Yeni Wonder Woman posteri! #dianaprince #youllhavetorise
#├çizgiBilgi - Harley Quinn'in asit ve zehire kar┼č─▒ ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ vard─▒r. #harleyquinn
Arrow'un 5. sezon final b├Âl├╝m├╝nden; Deathstroke ve Green Arrow. "Eski g├╝nlerdeki gibi." #arrow #sladewilson
Ben Affleck, People Dergisine konu┼čtu. #batman
Wonder Woman filmini ele┼čtirmenler izledi. ─░lk yorumlar ├žok iyi; "┼×imdiye dek en iyi DC Universe filmi." Filme Son 14 g├╝n! #wonderwoman #dc #dcuniverse
#haber | Tom Hardy Venom'u oynayacak! Venom filminin ba┼črol├╝nde Tom Hardy olacak. Y├Ânetmen koltu─čunda Ruben Fleischer oturacak. Film 5 Ekim 2018'de vizyonda! #tomhardy #venom
├çekimleri ba┼člayan Aquaman filminden Krali├že Mera'ya ilk bak─▒┼č. Mera'n─▒n ilk foto─čraf─▒n─▒ Justice League setinde Zack Snyder ├žekmi┼čti. Sence hangi 'suit' daha etkileyici? #mera #aquaman #amberheard #jasonmomoa #dceu
Anneler g├╝n├╝ kutlu olsun! #batman #superman #dcuniverse #mothersday
#repost @ycan17 Ńâ╗Ńâ╗Ńâ╗
2016 Nisan'da DC Universe ad─▒yla kurdu─čum ├çizgi Roman sayfam─▒ ge├žti─čimiz aylara kadar gece g├╝nd├╝z tek ba┼č─▒ma ayakta tuttum. Ta ki i┼čleri b├╝y├╝tmeyi d├╝┼č├╝nene kadar. Yakla┼č─▒k 4-5 ayd─▒r Fantastik Cadde ad─▒yla ├çizgi Roman evrenini kurcal─▒yoruz ve ┼čimdi de ...
#haber | #gotham d├Ârd├╝nc├╝ sezon onay─▒ ald─▒!
Ge├žti─čimiz gece ger├žekle┼čtirilen MTV Film ve Televizyon ├ľd├╝llerinde Spider-Man: Homecoming'den bir bu├žuk dakikal─▒k bir video yay─▒nland─▒! #spiderman #homecoming #mtv #mcu #marvel #tomholland
Bug├╝n Stephen Amell'in do─čum g├╝n├╝! Nice senelere Green Arrow! #happybirthday #stephenamell #greenarrow #oliverqueen
#haber | Bug├╝n ger├žekle┼čtirilen MTV Film ve Televizyon ├Âd├╝llerinde Logan filminden Hugh Jackman ve Dafne Keen 'En ─░yi ─░kili' ├Âd├╝l├╝n├╝ ald─▒! #hughjackman #dafnekeen #logan #mtv #bestduo
#haber | Kevin Feige'den m├╝thi┼č haber! Marvel filmlerinin ve TV dizilerinin 'crossover'─▒ gelece─čini s├Âyledi. #marvel #mcu #ironman #daredevil #crossover

Load More