Fantastik Cadde

Fantastik Cadde'nin Instagram hesab─▒na ho┼čgeldin!

Justice League ├žekimlerinin devam edece─či Londra'dan Wayne Malikanesi! #unitetheleague
Dick Grayson Deathstroke'a kar┼č─▒! Animasyon: Teen Titans The Judas Contract #deathstroke #nightwing #teentitans
#haber | Zack Snyder, ilerleyen d├Ânemde DC Sinematik Evreni'nde y├Ânetmen s─▒fat─▒ ├╝stlenmeyecek. #zacksnyder
#haber | Wonder Woman 2'nin vizyon tarihi belli oldu! Film 13 Aral─▒k 2019'da beyaz perdede. ─░lk filmin Blu-Ray versiyonu ise 19 Eyl├╝l'de yay─▒nlanacak. #wonderwoman
Yeni Spider-Man kost├╝m├╝ne detayl─▒ bak─▒┼č! #spiderman
#haber | Tom Felton, The Flash'─▒n 4. sezon d├╝zenli kadrosunda yer almayacak. #tomfelton #theflash
#haber | Y─▒llarca Batman'in sesi olan Kevin Conroy, Ben Affleck'in en iyi Batman ve Bruce Wayne oldu─čunu s├Âyledi. #batman #benaffleck #kevinconroy
#haber | Frank Miller, 'Superman Y─▒l Bir' hakk─▒nda: ''Yeni bir Superman yazmaya ba┼člad─▒m. Hikaye Clark'─▒n tarlada bulunmas─▒yla ba┼čl─▒yor.'' #superman #yearone
Marvel bu y─▒l 3 film yay─▒nlamas─▒na ra─čmen Chris Hemsworth, en sevdi─či filmin #wonderwoman oldu─čunu s├Âyledi.
#haber | Clancy Brown, Surtur rol├╝yle Thor: Ragnarok filminde kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kacak! #thorragnarok #clancybrown #surtur
HABER | Michelle Pfeiffer, Janet Van Dyne rol├╝yle Ant-Man and The Wasp kadrosuna dahil oldu! #antmanandthewasp #michellepfeiffer
#haber l Captain Marvel, Avengers Infinity War'da yer almayacak. #captainmarvel #brielarson
#haber | Hannah John - Kamen, Ghost rol├╝yle Ant-Man and The Wasp kadrosuna dahil oldu! #antmanandthewasp #ghost
#haber | Rachael Taylor, Jessica Jones'un ikinci sezonunda Hellcat karakterini canland─▒racak. #hellcat #rachaeltaylor
#haber | Thor filminin y├Ânetmeni Taika Waititi, Ragnarok filminin en komik ve en e─členceli Thor filmi olaca─č─▒n─▒ s├Âyledi. #thor #ragnarok
#haber | Avengers Infinity War Part 2'nin ├žekimleri iki hafta sonra ba┼čl─▒yor. Ayr─▒ca bu film #marvel sinema evreninin en uzun filmi olacak. Y├Ânetmen Joe Russo, Infinity War'da baz─▒ karakterlerin ├Âl├╝m├╝ i├žin haz─▒r olmam─▒z gerekti─čini s├Âyledi! #avengers #infinitywar
#haber | Nicole Perlman, yazm─▒┼č oldu─ču bir Black Widow senaryosu oldu─čunu a├ž─▒klad─▒. #blackwidow
#haber | Mission Impossible 6 filmi nedeniyle b─▒y─▒k b─▒rakan Henry Cavill'i Warner Bros. kabul etmedi! Warner Bros. Justice League'de Henry Cavill'in b─▒y─▒klar─▒n─▒ dijital yol ile kald─▒rm─▒┼č. St├╝dyo 'b─▒y─▒kl─▒' Superman istemiyor. #henrycavill #superman
#haber | Joss Whedon, ek ├žekimlerin uzamas─▒na ra─čmen Warner Bros'dan ek b├╝t├že istemedi. St├╝dyo ek ├žekimlere toplam 25 milyon dolar harcad─▒. Ayn─▒ zamanda Joss Whedon, Zack Snyder gibi y├Ânetmen de─čil senarist veya yap─▒mc─▒ ├╝nvan─▒ ├╝stlenecek ve ├Âdemeler ona g├Âre olacak. ...
Shazam filminin y├Ânetmeni David F. Sandberg, ├žizgi roman okuyarak haz─▒rl─▒k yap─▒yor! #shazam #comics
Ant-Man and the Wasp! vizyon tarihi: 6 Temmuz 2018! #antmanandthewasp #sdcc2017 #comiccon
Comic Con'da Avengers: Infinity War i├žin yeni poster yay─▒nland─▒! #infinitywar #sdcc2017
Black Panther filminin Comic Con'a ├Âzel yay─▒nlad─▒─č─▒ yeni poster! #blackpanther #sdcc2017
Thor: Ragnarok posteri! #thor #sdcc2017
23 Temmuz 2017 - San Diego Comic Con ├ľzeti #sdcc2017 #unitetheleague
The Justice League! #unitetheleague
JASON MOMOA VE RAY FISHER'IN B─░Z─░M G─░B─░ ├çILDIRDI─×I ANLAR! #sdcc2017 #jasonmomoa #rayfisher #unitetheleague
Comic Con Justice League panelinde ya┼čananlar; Ben Affleck, Batman oldu─ču i├žin ├žok ┼čansl─▒ oldu─čunu ve onun bir par├žas─▒ olmaktan gurur duydu─čunu s├Âyledi!
Gal Gadot: ''E─čer Superman'in hayran─▒ysan─▒z Justice League filminde ├žok mutlu olacaks─▒n─▒z!''
#sdcc2017 #justiceleague #unitetheleague
#justiceleague Comic Con fragman─▒ geldi! #sdcc2017 #dcsdcc
Justice League'den yeni poster! #sdcc2017 #unitetheleague

Load More